Салон краси КАФО logo
Замовити зворотній дзвінок
Передзвоніть мені
Наші адреси і телефони:
вул. Гмирі 4 (м. Позняки):
вул. Княжий Затон 9 (м. Осокорки):
вул. Трускавецька 4-Б (ЖК Riverstone):
Замовити зворотній дзвінок:
Передзвоніть мені
Дякуємо Вам
за звернення в КАФО

Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко.

Мова сайту:    Рус.    Укр.
       
м. Осокорки (ЖК Riverstone)
вул. Трускавецька 4-Б: тел. (098) 441-77-77
м. Позняки
вул. Гмирі 4: тел. (097) 917-99-99
м. Осокорки
вул. Княжий Затон 9: тел. (096) 091-22-22

Вітаємо Доронину Ольгу з призначенням на посаду "Майстри-експерта з нігтьової естетики" мережі салонів КАФО!

12:30, 19 червня 2020

Вітаємо Доронину Ольгу з підвищенням, черговою сходинкою вгору по кар'єрних сходах і призначенням на посаду Майстра-експерта з нігтьової естетики мережі салонів КАФО!

Ольга працює в нашій мережі вже понад 10 років, практично з самого відкриття першого салону КАФО на вул. Гмирі 4, була першим в нашій історії співробітником, який отримав статус ТОП-майстра багато років тому.

Професіонал з великої літери, який постійно працює над собою, розвивається, удосконалює знання і навички і завжди бездоганно робить свою роботу в салоні, чим заслужила любовь і повагу клієнтів та колег.

Пройшла конкурсний шлях довжиною 7 років. Багаторазовий Чемпіон України, а також переможець і призер багатьох регіональних чемпіонатів в найпопулярніших і затребуваних номінаціях.

Оля, ми вдячні Вам за 10 років першокласної роботи в мережі КАФО, за порядність, професіоналізм, вірність і відданість нашому бренду! Для нас Ви зразковий співробітник і приклад для наслідування Ви дійсно заслужили статус «Майстри-експерта»!

Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, завжди продовжувати працювати над собою, ставити нові цілі і досягати їх разом з нашою командою!

Рекомендувати: